O firmie

Czy może być coś cenniejszego jak połączenie wieloletniej praktyki z nowoczesnym spojrzeniem na rynek nieruchomości?
Tak po krótce można określić naszą rodzinną firmę.

Przeszło dwudziestoletnia praktyka przekładana na współczesne technologie marketingu z poszanowaniem międzynarodowych standardów zawodowych oraz etyki zawodowej. Jako cel nadrzędny stawiamy dobro naszych klientów. Współpracujemy wyłącznie z szanującymi się i sprawdzonymi firmami działającymi na rynku nieruchomości gwarantując w ten sposób kompleksową i profesjonalną obsługę. Realnie patrzymy na możliwości sprzedażowe nie tworząc mitów cenowych, a poprzez to złudzeń na nierealne transakcje.

Rzetelna informacja, transparentna współpraca z zamawiającym daje komfort dobrych relacji jak i sukcesu sprzedażowego powierzonych nam nieruchomości. Profesjonalny marketing, znaczący portfel klientów a także współpraca z innymi biurami pozwala nam na realizacje zadań postawionych przed nami przez zamawiających.

Posiadamy licencje zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami -
nr. 1225 (nadana w 2001 r. przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast, aktualnie licencja Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości),
a także nr. 21595 (nadaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości)
oraz licencję zarządcy nieruchomości nr. 27949 (nadaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości).


Czynnie uczestniczymy w życiu środowiska rynku nieruchomości poprzez członkostwo w Małopolskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami; Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości, a także jako jedno z nielicznych biur w Polsce należymy do największego na świecie zrzeszenia pośredników –
National Assosiation of Realtors z siedzibą w Chicago, USA.

Decyzja jak zwykle należy do Państwa. Biur nieruchomości jest wiele i w tym wiele dobrych. Nie chcemy konkurować, lecz rzetelnie działać na Państwa rzecz.

Zapraszamy do kontaktu
A.K. Pióreccy